Довідкова інформація

Основні правила під час встановлення водонагрівача

1. Вільний доступ.
Необхідно забезпечити доступ до водонагрівача для увімкнення/вимкнення апарата, у тому числі екстреного, технічного обслуговування, ремонту.

2. Міцність стіни.
Стіна, вибрана для монтажу, повинна витримувати подвійну вагу бойлера максимально наповненого водою. Саме тому водонагрівач ніколи не встановлюють на фальш-стіну із гіпсокартону. Це неодмінно призведе до руйнації. Якщо фальш-стіна знаходиться перед несучою стіною, то кріплення вибирають таку довжину, щоб вони входили в конструкцію з основним навантаженням.

3. Достатня потужність мережі.
Важливо, щоб електропроводка була розрахована споживання потужності водонагрівачем. А краще зробити для бойлера автономний розподільний щит, що захистить лінію від навантаження.

4. Розташування розетки.
Розетку розташовують у безпосередній близькості від водонагрівача. Кабель передбачають із запасом, у разі перенесення розетки його має вистачити. Відстань від апарата до розетки, а також до інших предметів, включаючи раковину або ванну, становить від 300 мм до 500 мм.

5. Якісні комунікації.
Перед установкою перевіряють стан труб та стояків. Потрібно бути впевненим у тому, що вони не лопнуть, не розірвуться, витримають натиск, можливі перепади температури та тиску.

6. Захист від протікання.
Під час встановлення бойлера подбайте про засоби захисту від протікання. По-перше, герметизація з'єднань - не заощаджуйте на герметиках. По-друге, гідроізоляція підлоги - якщо ставите водонагрівач у квартирі. По-третє, система попередження протікання з датчиками. Один із датчиків поставте під водонагрівачем. Система сповістить вас про наявність води в недозволеному місці.