Довідкова інформація

Який об'єм водонагрівача вибрати?

vodonagrevatel_vanna.jpg

Купівля накопичувального або проточного водонагрівача — актуальне для багатьох завдання, адже встановлення такого обладнання дозволяє в рази заощадити на комунальних послугах та завжди мати гарячу воду у своєму будинку.

Але оцінити всі переваги такого рішення можна буде лише у тому випадку, якщо не тільки характеристики обладнання буде підібрано правильно, а й обсяг накопичувальної ємності. З останнім і Розберемося в цій статті, адже розкид значень на ринку представлений дуже великий.

узел водозабора

Основні критерії вибору

Щоб зрозуміти, на скільки літрів взяти водонагрівач накопичувальний, треба попередньо розуміти такі моменти:

● як часто ви плануєте користуватися водою з обладнання — постійно або як альтернативне джерело під час профілактики водопровідних мереж, аварійних ситуацій;

● скільки людей у ​​вашій сім'ї;

● Ви частіше приймаєте тільки душ або ванну;

● скільки точок водозабору повинен обслуговувати водонагрівач — тільки кухня, кухня та ванна.

умывальник

Водонагрівач як основне та альтернативне джерело ГВП

Якщо планується купити водонагрівач води виключно на літній період і на час непередбачених аварійних відключень, то цілком достатньо вибрати обладнання на 30, максимум 50 л. Його цілком вистачить і для того, щоб посуд помити, і щоб швидко прийняти душ, і щоб вмитися всій родині вранці та ввечері.

А ось якщо це буде постійне джерело гарячої води, то розумніше доглянути водонагрівач на 80-100 літрів. Тоді ні в кого з домочадців не виникне проблем. В цьому випадку тільки врахуйте той факт, що агрегат повинен десь розташуватися таким чином, щоб це були зручно і безпечно.

кухня с бойлером
вертикальный бойлер

Душова кабіна чи ванна

Якщо у вас у санвузлі стоїть душова кабіна, то щоб помитися 2 людям, вистачить об'єму в 50-80 літрів. Якщо ж встановлена ​​ванна і ви найчастіше любите розслабитися, лежачи у воді, треба купити водонагрівач трохи більшого обсягу — близько 100 л. Цього буде достатньо лише на 1 особу. В цьому випадку не доведеться очікувати повторного нагрівання води, щоб її наповнити.

Бойлер для ванної кімнати та кухні

На кухні гарячу воду використовують досить часто. І щоб не вийшло так, що після приготування їжі та миття всього посуду на купання не залишилося води, треба максимально точно розрахувати, на скільки літрів вибрати водонагрівач. Тому на 3 точки водозабору — кухня, раковина у ванній та душ, треба встановити обладнання об'ємом 100 л.

Є альтернатива: на кухні поставити проточний водонагрівач або накопичувальну модель на 20 літрів, а у ванній установити агрегат на 50-70 літрів. Тільки в цьому випадку треба подумати з приводу ергономіки кухні та санвузла, щоб дві водогрію нікому не заважали.

потолочный бойлер

Кількість осіб

Щодо кількості людей, то треба враховувати, що кожен після установки водонагрівача повинен мати можливість вмитися вранці, прийняти душ, те саме вдень або ввечері. І щоразу має залишатися ще невеликий запас — близько 15%, які підуть на миття посуду чи рук.

Практичним шляхом було виведено такі цифри:

● витрати на 1 особу — близько 30 л;

● на семью из 2 человек рекомендуют покупать бойлер на 50-70 л;

● семье из 3 человек стоит присмотреться к водонагревателю на 100-200 л (зависит, как часто пользуются горячей водой и для каких именно целей).

Разобравшись с техническими моментами и критериями выбора, самое время подобрать оптимальную модель. Для этого посмотрите каталог интернет-магазина "Vodonagrivach.com". Здесь вы найдете накопительные водонагреватели различного объема от проверенных производителей по доступной цене.

каталог интернет-магазина “vodonagrivach.com”.

https://vodonagrivach.com/

купить водонагреватель

https://vodonagrivach.com/